O MNIE

Wydarzenia, których nie zapomnicie

Przed Wami wyjątkowy dzień… Może jeszcze nie znacie wszystkich szczegółów, ale wiecie jedno – całość musi pójść perfekcyjnie i najlepiej bez zbędnego stresu. Tylko jak to osiągnąć?

Nazywam się Alina Adamczyk i od 10 lat projektuję inspirujące wydarzenia. Oprawa ślubna, którą zapewniam, jest jedyna w swoim rodzaju i niezmiennie dostosowana do osobowości oraz oczekiwań Młodej Pary – niezależnie od tego, czy jest to kameralne przyjęcie czy bajeczny ślub w stylu glamour.

Pracuję w całej Polsce, ale Warszawa, Kraków, Kielce to miasta, w których zorganizowałam najwięcej eventów.

Wedding Planner Superstar

Uwielbiam szyk i uniwersalność jednocześnie, dlatego w Waszym szczególnym dniu zobaczycie mnie w adidasach Superstarach – legendarnych sneakersach dla ludzi gotowych na wyzwania, które pozwolą mi być stałe w ruchu. Rozwiążę wszystkie ewentualne problemy i sprawy organizacyjne, a Wy skupicie się na sobie i swoich gościach.

Zadbam o to, by Wasz wielki dzień był inspirującą chwilą, pełną uczuć, delikatności i radości. Skoordynuję specjalnie dla Was ceremonię i przyjęcie w sposób kompleksowy – abyście Wy mogli skupić się na powiedzeniu sobie sakramentalnego “TAK”. Współpracując ze mną, nie będziecie martwić się o:

  • kościół, salę, wystrój, pojazdy i logistykę,
  • kreacje ślubne, stylistów i obsługę fotografa/kamerzysty,
  • kwestie prawne i kontakty z podwykonawcami, realizującymi poszczególne punkty uzgodnionego planu,
    oprawę ceremonii.

Wasza wizja, moja realizacja

Często bywa tak, że entuzjastyczne plany i rozmowy o wymarzonym weselu nie przekładają się na efekty. Rozumiem to. Brak czasu, natłok obowiązków i sprzeczne rady najbliższych mogą nie być Waszymi sprzymierzeńcami. Dlaczego więc nie ułatwić sobie zadania?

Jestem tu po to, aby odzwierciedlić Waszą wizję i zmienić marzenia w rzeczywistość. Powiedzcie mi o swoich potrzebach, a ja nadam im indywidualny styl oraz ramy. Realizując wspólnie ustalony plan, zadbam, by wesele odbyło się bez zbędnych potknięć. Wystarczy przekazać w moje ręce inspiracje, listę ulubionych kolorów, kwiatów, wymarzonych detali i dekoracji.

A jeśli jeszcze nie wiecie, jak ma wyglądać Wasz ślub – jestem od tego, aby skierować Was na właściwą drogę. Wspólnie wybierzemy oprawę, podwykonawców i wykreujemy wyjątkowe wydarzenie – jedno z tych, których się nie zapomina. Wraz ze mną:

  • zapomnicie o nudnych pertraktacjach z dostawcami wszelakiego rodzaju usług, których mnogości możecie się nie spodziewać,
  • zaoszczędzicie czas na przeglądaniu ofert, wybór usług, wymyślanie strategii i koncepcji – to ja przyjadę z nimi do Was i przedstawię najlepsze opcje,
  • unikniecie atmosfery poddenerwowania i narastającego stresu, że coś może pójść nie tak
  • współpracuję od lat tylko ze sprawdzonymi podwykonawcami, ekspertami w swoich branżach, którzy dobro klienta przedkładają nade wszystko,
  • zyskacie nieocenione merytoryczne wsparcie – będę Waszym najlepszym przyjacielem i powiernikiem, który nie dopuści do sytuacji kryzysowych.

Nieszablonowa kreacja

Podstawą moich usług jest innowacyjny projekt podkreślający Waszą osobowość. Zawsze szukam odpowiednich rozwiązań, które trafią w gust klienta i pozwolą mi zaoferować Wam unikalne wydarzenie. Dbam o detale – od koncepcji, po planowanie i wykonanie. A więc powiedzcie, jak mogę Wam pomóc?

Zapraszam do kontaktu